29.03.2017  Надано практичну допомогу у підготовці до проведення Дня цивільного захисту
 

 У березні 2017 року, з метою підготовки керівного складу та фахівців Миргородської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів № 9  ім. І.А. Зубковського (далі – ЗОШ №9) до проведення Дня цивільного захисту, завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Маляром О.М. на базі зазначеного закладу були проведені інструктивно-методичні заняття.  

Під час уроків практичного навчання, в атмосфері розуміння важливості якісного проведення Дня цивільного захисту, персоналом штабу керівництва відпрацьовувався відповідний план. При цьому, були враховані ймовірні надзвичайні ситуації, що можуть виникнути безпосередньо у ЗОШ №9 або поблизу цього навчального закладу. Заступникам (помічникам) керівника Дня цивільного захисту у ході інструктивно-методичних занять була надана практична допомога у розробленні особистих планів. При проведенні інструктажів з керівниками на навчальних місцях їм докладно пояснювався порядок дій щодо попередження помилкових вчинків учасників Дня цивільного захисту, які можуть призвести до травмування, нещасного випадку, пошкодження обладнання тощо.

    Під час індивідуальних консультацій педагогічним працівникам ЗОШ № 9 була надана допомога щодо розроблення сценаріїв проведення вікторини для учнів 8 класів за тематикою пожежної безпеки та брейн-рингу з питань цивільного захисту для учнів 10 класів.
НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області