27.03.2017  Проведення функціонального навчання з питань цивільного захисту у місті Горішні Плавні
 
   З 20 по 24 березня 2017 року проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту  органу місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій міста Горішні Плавні.Заняття проводились досвідченими викладачами обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Пиляєм В.В., Литвин Т.М., Ніколенком А.А.На початку проведення занять перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чуприна О.А. зазначив, що наявність у місті великих промислових підприємств, більшість з яких мають об’єкти підвищеної небезпеки, різко посилює ризик виникнення аварій техногенного походження. Це обумовлює важливість функціонального навчання з питань цивільного захисту.
   Під час проведення занять слухачам були роз’яснені питання організації та планування діяльності у сфері цивільного захисту, навчання персоналу діям у надзвичайних ситуаціях. Особлива їх увага була акцентована на порядку здійснення заходів з питань евакуації, в тому числі дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, інвалідів та осіб з тяжкими захворюваннями, мешканців будинків пристарілих, осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі тощо.
   Як підсумок, слід зазначити, що проведене навчання є запорукою ефективних і злагоджених дій органів управління та сил цивільного захисту міста Горішні Плавні під час реагування на загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.
  
НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області