24.03.2017  Надана практична допомога ПрАТ „Полтавське хлібоприймальне підприємство” у підготовці  комплексного об’єктового навчання
 
У березні 2017 року старшим майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Полтава курсів 3 категорії Щербанем О.В. були  здійснені заходи з практичної підготовки керівного складу та фахівців ПрАТ „Полтавське хлібоприймальне підприємство” до проведення комплексного об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі-навчання).Одним із основних заходів зазначеної підготовки стало проведення інструктивно-методичних занять із заступниками (помічниками) керівника навчання, персоналом штабу керівництва.
Так, у ході уроків практичного навчання вищезазначеними особами було відпрацьовано навчально-методичну документацію щодо підготовки та проведення навчання. При цьому, особлива увага начальника  штабу керівництва навчанням  Гавриленко М.В. була  звернута на визначення етапів навчання та навчальних питань з урахуванням специфіки організації заходів цивільного захисту на ПрАТ „Полтавське хлібоприймальне підприємство”.

Заступникам  (помічникам) керівника навчання, посередникам були надані детальні пояснення щодо структури особистих планів.
У ході практичної роботи на зазначеному підприємстві надавалась консультаційно-методична допомога особі з питань цивільного захисту Литвинову П. М. в розроблені заявки на функціональне навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням  заходів з питань цивільного захисту, на наступний рік.
НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області