28.02.2017 Здійснення методичного супроводу проведення об’єктового тренування формування цивільного захисту на ПАТ „Укртатнафта”
 
У лютому місяці відповідно до Плану проведення інструктивно-методичних занять та здійснення методичного супроводу практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях міста Кременчука в 2017 році майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Шишкіним Ю.І. здійснено методичний супровід об’єктового тренування ланки зв’язку (далі – тренування) на ПАТ „Укртатнафта”.
У ході методичного супроводу керівнику ланки було надано змістовну допомогу щодо відпрацювання плану-календаря тренування. Також із зазначеною особою проведено інструктаж, у ході якого особлива увага зверталась на здійснення контролю за діями підлеглих, дотриманням ними заходів безпеки під час проведення тренування.В ході тренування особовий склад ланки показав свої уміння і навички з проведення технічного обслуговування засобів зв’язку та їх використання.В цілому, особовий склад ланки показав свою готовність до виконання покладених на них завдань. 


Шишкін Ю.І.,
майстер виробничого навчання
Кременчуцьких курсів 3 категорії