24.02.2017      Консультаційна допомога з питань цивільного захисту

Фахівцям Полтавського міськвиконкому

 
 14 лютого 2017 року викладачем обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ та БЖД Полтавської області Пиляєм В.В. була надана консультація керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Полтавської міської ради з питань організації заходів цивільного захисту.
На початку заходу заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нікіпелов В.Ю. зазначив, що виконання заходів цивільного захисту є запорукою успіху під час ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій.Під час проведення консультації учасникам доведені завдання та обов’язки структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, які забезпечують у межах законодавства
виконання завдань цивільного захисту у певній сфері суспільного життя. У ході її проведення акцентована увага на вимоги законодавства з питань функціонального навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.Як підсумок проведеного заходу, слід зазначити, що якісне надання педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області консультаційної допомоги керівництву і фахівцям органів місцевого самоврядування значно підвищить рівень їх готовності до виконання завдань  цивільного захисту.

НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області