06.02.2017      У Полтаві підведені підсумки стану
цивільного захисту в 2016 році
 

3 лютого 2017 року в приміщені Полтавської міської ради відбулося засідання щодо підведення підсумків виконання заходів цивільного захисту м. Полтави та роботи міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у 2016 році.

У заході взяли участь представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області, а саме завідувач обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Фомін Г.В. та начальник циклу практичної підготовки Курсів Фомічов С.М.

Захід відкрив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нікіпелов В.Ю. У своїй промові він зазначив порядок денний засідання та надав слово для доповіді начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Полтавської міської ради Леонову В.М., який проінформував присутніх про стан цивільного захисту у місті в 2016 році.

Наприкінці заходу відбулося нагородження кращих суб’єктів господарювання та працівників у сфері цивільного захисту за підсумками 2016 року. Відповідно до наказу Полтавського міського голови Мамая О.Ф. за проведення якісного навчання осіб керівного складу та фахівців суб’єкту господарювання м. Полтави нагороджений нагрудним знаком та грамотою завідувач Курсів Фомін Г.В.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області