03.02.2017      Проведення інструктивно-методичних занять з керівництвом комплексного об’єктового навчання на
ПАТ «Лубнифарм»
 

Комплексне об'єктове навчання (далі – навчання) на підприємстві, в установі, організації є формою практичної підготовки працівників, зокрема керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, що визначає в цілому готовність до реалізації плану реагування на надзвичайні ситуації, локалізації і ліквідації наслідків аварій на об'єктах підвищеної небезпеки, цивільного захисту на особливий період.

Підготовка та проведення такого навчання потребує ретельної, вдумливої роботи всього керівного складу та фахівців суб’єкту господарювання. Тому, з метою підготовки керівництва ПАТ „Лубнифарм” до успішного виконання завдань навчання, завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченком В.О. на базі зазначеного підприємства були проведені інструктивно-методичні заняття.

Перед проведенням занять Биченко В.О. ознайомився із структурою, та особливостями діяльності ПАТ „Лубнифарм”. В атмосфері тісної співпраці з керівництвом підприємства були узгоджені дати і місце проведення занять, консультацій, інструктажів та склад їх учасників.

У ході інструкторсько-методичних занять завідувач навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах нагадав заступникам, помічникам керівника навчання та працівникам штабу керівництва порядок розробки та структуру документів, що будуть розроблятись. Звернув їх увагу на особливості проведення етапів навчання з урахуванням специфіки організації заходів цивільного захисту на ПАТ „Лубнифарм”. Безпосереднє відпрацювання документів, необхідних для проведення навчання, здійснювалось його керівництвом під час уроків практичного навчання.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області