23.01.2017      Консультаційно-методична допомога Полтавському університету економіки і торгівлі
 

Надання консультаційно-методичної допомоги з питань цивільного захисту керівництву та фахівцям підприємств, установ, організацій є однією із важливих складових діяльності педагогічних працівників НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області.

Так, 23 січня 2017 року викладачем обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області Ніколенком А.А. надана консультація посадовій особі з питань цивільного захисту Полтавського університету економіки і торгівлі Штангею В. В.

У ході консультації Штангею В. В. доведені вимоги нормативно-правових документів щодо порядку проведення евакуації працівників та студентів у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій. Детально роз’яснено особливості планування заходів з евакуації осіб з інвалідністю.

Під час консультації приділено увагу особливостям підготовки та проведення комплексного об’єктового тренування у вищому навчальному закладі, порядку навчання працівників за програмою загальної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях, надано в електронному вигляді методичні матеріали з цих питань.

Слід зазначити, що якісне надання педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області консультаційно-методичної допомоги керівництву і фахівцям суб’єктів господарювання сприятиме ефективному виконанню ними заходів цивільного захисту.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області