23.01.2017      Здійснення методичного супроводу на ПАТ „Кременчуцький колісний завод”
 

Проведення інструктивно-методичних занять з керівництвом та здійснення методичного супроводу на підприємствах, в установах, організаціях, що проводять спеціальні об’єктові навчання (тренування) з питань цивільного захисту – одне з головних завдань роботи майстра виробничого навчання.

Згідно з Планом проведення інструктивно-методичних занять та здійснення методичного супроводу практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях міста Кременчука в 2017 році майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Маляренко О.В. у січні здійснено методичний супровід об’єктового тренування ланки з обслуговування захисної споруди на ПАТ „Кременчуцький колісний завод”.

Під час здійснення методичного супроводу проведено наступні заходи:

інформаційно-методичне обслуговування потреб з питань планування діяльності формування;

індивідуальні консультації з керівництвом тренування щодо відпрацювання документів по його проведенню та інструктажі;

вивчено стан організації навчання за програмою спеціальної підготовки працівників, що входять до складу формування та надано допомогу в розробці програмної і навчально-методичної документації з підготовки працівників, що входять до складу формування.

Під час тренування під керівництвом посадової особи з питань цивільного захисту ПАТ „Кременчуцький колісний завод” перевірялась злагодженість дій особового складу ланки з обслуговування захисної споруди при виконанні завдань за призначенням. Особовий склад ланки розкрив приміщення захисної споруди, перевірив роботу гучномовців та телефонів, систем повітропостачання, водопостачання, каналізації і електропостачання, справність вимикаючих пристроїв. У ході тренування особовий склад ланки з обслуговування захисної споруди показав свою готовність до виконання покладених на них завдань.

НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області