23.01.2017      На Полтавщині підсумували стан виконання регіональних програм
 

20 січня 2017 року, з метою інформування громадськості, Управлінням з питань цивільного захисту Полтавської ОДА організовано засідання „круглого столу” на тему „Стан цивільного захисту в області у 2016 році та виконання обласних галузевих програм”. У заході взяли участь представники ГУ ДСНС України у Полтавській області, ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, КУ „Рятувально-водолазна служба Полтавської обласної ради”, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області, Шевченківської районної в м. Полтаві ради, громадських організацій.

У ході засідання „круглого столу” присутніх ознайомили із ситуацією щодо захворюваності тварин на африканську чуму свиней, повідомили про стан виконання регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах області Полтавської області на 2016-2020 роки.

Під час звіту про виконання регіональної Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2016 роки начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Терещенко С.П. повідомив, що у рамках зазначеної програми центру було виділені кошти у сумі 95 000 (дев’яносто п’ять тисяч) грн. для виготовлення друкованої продукції. На зазначені кошти у 2016 році було розроблено та надруковано:

10 546 (десять тисяч п’ятсот сорок шість) комплектів з 10 (десяти) плакатів для населення „Абетка безпеки”;

1 200 (одна тисяча двісті) плакатів „Куточок безпеки” для розміщення у загальноосвітніх навчальних закладах;

100 (сто) плакатів „Куточок безпеки” для розміщення у літніх дитячих оздоровчих таборах.

Учасникам заходу продемонстрували надруковані матеріали та повідомили, що на даний час здійснюються заходи щодо їх розповсюдження серед місцевих органів виконавчої влади районів та об’єднаних територіальних громад області.

На завершення „круглого столу” присутні обговорили основні заходи регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017-2020.

НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області