18.01.2017      Вчителі предмету „Захист Вітчизни” м. Полтави опановують інноваційні технології
 

17 січня 2017 року на базі гімназії №13 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів предмету „Захист Вітчизни” м. Полтави. Основним питанням, що розглядалося на методичному об’єднанні, була презентація шкільного інтерактивного тиру для викладання предмета „Захист Вітчизни”, придбаного в рамках Комплексної програми розвитку освітньої галузі м. Полтава на 2016-2020 роки.

Вчитель предмету „Захист Вітчизни” гімназії №13 м. Полтави, Віктор Главацький розповів присутнім колегам, що метою стрілецьких вправ є оволодіння прийомами і правилами володіння з основними видами стрілецької зброї: пістолетом Макарова і автоматом Калашникова. Виконання стрілецьких вправ є складовою частиною вогневої підготовки при вивченні предмета „Захист вітчизни” учнями 10-11 класів. Присутні мали змогу детально ознайомитись із роботою інтерактивного тиру та практично потренуватись у стрільбі.

Методист міського методичного кабінету управління освіти Полтавського міськвиконкому Юлія Третинник, відмітила, що ефективність засвоєння учнями знань з предмету „Захист Вітчизни” залежить від рівня володіння вчителем практичними навичками, необхідними для подачі навчального матеріалу.

Активну участь у проведенні заходу приймала методист обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Ірина Петренко, яка довела присутнім інформацію про надзвичайні ситуації та події, що виникли на території Полтавської області у 2016 році. Інформація супроводжувалася мультимедійною презентацією. У своєму виступі вона зазначила, що головною метою вивчення предмета „Захист Вітчизни” є розвиток особистості учнів, формування їх готовності до Захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

У ході методичного об’єднання вчителі предмету „Захист Вітчизни” мали змогу обговорити питання набуття ними практичних навичок володіння зброєю, обмінювалися досвідом роботи в цьому напрямку.

НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області