16.12.2016      Педагогічні працівники центру удосконалюють свою професійну майстерність

15 грудня 2016 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області проведено День професійної майстерності. Його цілями було вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників, визначення єдиних поглядів на проведення інструктивно-методичних занять та здійснення методичного супроводу суб’єктів господарювання, що проводять спеціальні об’єктові навчання, тренування з питань цивільного захисту, підвищення ефективності викорис­тання навчально-матеріальної бази та технічних засобів навчання.  

Відкрив захід начальник центру Терещенко С.П., який ознайомив присутніх з цілями та планом його проведення.

Тематика занять, що були проведені з педагогічними працівниками, сприяла професійному та особистісному вдосконаленню їх фахової майстерності. Зокрема, заступником завідувача обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Панащуком І.В. були окреслені шляхи підвищення ефективності проведення занять з функціонального навчання.

Виробленню єдиних поглядів на проведення інструктивно-методичних занять та здійснення методичного супроводу суб’єктів господарювання, що проводять спеціальні об’єктові навчання, тренування з питань цивільного захисту сприяли заняття, проведені методистом обласного методичного кабінету Ведмеденко Ю.В. із завідувачами навчально-консультаційних пунктів та майстрами виробничого навчання.

Питанням організації роботи щодо проведення у 2017 році функціонального навчання та інструктивно-методичних занять на підприємствах, в установах, організаціях, що проводять спеціальні об’єктові навчання, тренування, а також здійснення їх методичного супроводу було присвячене заняття, проведене завідувачем обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Фоміним Г.В. з керівниками структурних підрозділів.

Крім цього, педагогічні працівники центру ознайомились із прийомами ефективного використання технічних засобів навчання, обмінялися досвідом практичної роботи.

НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області