26.05.2016       Профілактиці дитячого травматизму – належну увагу!

24 травня 2016 року Полтавським міським центром дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання й Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області був проведений круглий стіл для педагогів-організаторів на тему: „Профілактика дитячого травматизму під час проведення масових спортивних заходів”.

Круглий стіл відкрила методист обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Таміла Вірченко. Вона привітала присутніх та зазначила, що з настанням теплої погоди діти перебувають більше часу на свіжому повітрі, грають у рухливі ігри, беруть участь у спортивних змаганнях тощо. Але разом з позитивним впливом такого відпочинку на організм дитини, зростає ризик травмування. Тому педагоги-оганізатори повинні приділяти велику увагу профілактиці дитячого травматизму, особливо під час проведення масових спортивних заходів.

Методист запросила до слова в. о. головного лікаря обласного лікувально-фізкультурного диспансеру Вікторію Пошивайло. Педагоги-організатори дитячо-юнацьких клубів з цікавістю прослухали інформацію щодо порядку допуску дітей до участі у спортивних змаганнях, обговорили особливості організації змагань з ігрових видів спорту. Присутні ознайомились із методикою визначення рівня загального функціонального стану організму за допомогою індексу Руф’є. Бажаючі змогли практично відпрацювати зазначену методику на собі.

На завершення заходу Таміла Вірченко довела до присутніх експрес-інформацію щодо безпеки літнього відпочинку дітей. 

Підсумком круглого столу стало жваве обговорення отриманої інформації та окреслення шляхів профілактики травматизму серед вихованців дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області