22.05.2012                 Обласний фестиваль Дружин юних пожежних

 

18 травня на базі Територіального Управління МНС в Полтавської області пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних, у якому взяли участь школярі-переможці районних змагань. Головна мета цього заходу – підвищення рівня знань дітей з питань безпеки життєдіяльності, популяризації здорового способу життя, рятувальної та пожежної справи.

Фестиваль пройшов за підтримки Головного  управління освіти і науки Полтавської ОДА, благодійної організації Фонд безпеки життєдіяльності, Територіального управління МНС України у Полтавській області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області.

Під час реєстрації діти та керівники команд знайомилися та спілкувалися, обмінювалися враженнями. Досвідчені учасники заходу допомагали новачкам адаптуватись та емоційно налаштуватися на перемогу, що відразу перетворило фестиваль на свято дружби і взаєморозуміння.

Команди змагалися у конкурсах „Візитка”, „Домашнє завдання”, „Влучний ствольщик” та на кращий плакат соціальної реклами. Під час конкурсів діти продемонстрували оригінальність ідей, артистизм, гумор, вміння імпровізувати. Кожний виступ команд глядачі зустрічали оплесками. Найбільше учасникам сподобався конкурс „Влучний ствольщик”, де відзначилися у вправності влучання по мішеням не тільки хлопці, а й дівчата.

Перемогу здобула команда Полум’яні серця Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38, яка і отримала символічну путівку на Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних. Жоден із учасників фестивалю не залишився без подарунка, кожна команда отримала грамоту за перемогу в певній номінації.

 

  НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області