17.05.2012                 У Полтаві відбулася розширена нарада

 

з питань організації літнього оздоровлення дітей

 

16 травня 2012 року на базі Полтавської спеціалізованої школи І‑ІІІ ступенів № 3 відбулася розширена нарада з питань організації літнього оздоровлення дітей. Зазначена нарада проводилась за ініціативи управління освіти Полтавського міськвиконкому. В роботі наради взяли участь керівники пришкільних дитячих таборів, представники міської санітарно-епідеміологічної станції, управління Держгірпромнагляду, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області, управління ветеринарної медицини в м. Полтава, Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара.

Відкриваючи захід, заступник начальника управління освіти Полтавського міськвиконкому Гринь І.М. нагадала присутнім, що в період з 28 травня по 15 червня діти м. Полтави матимуть змогу відпочити та оздоровитися в пришкільних таборах. При цьому, звернула увагу присутніх, що лише ефективна робота керівників та педагогічних працівників пришкільних таборів дозволить зробити цей відпочинок змістовним та безпечним.

Учасники наради обговорювали питання готовності пришкільних таборів до відкриття, контролю якості харчування дітей, забезпечення зазначених таборів медичними працівниками, профілактики дитячої злочинності тощо. У своєму виступі методист навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Вірченко Т.С. проінформувала присутніх про надзвичайні ситуації та події, які є найбільш характерними для літнього періоду, зазначила причини їх виникнення, окреслила шляхи профілактики дитячого травматизму під час перебування в пришкільних таборах.

 

  НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області