15.05.2012                Змагання юних рятувальників Полтавщини

 

 

15 травня на базі спортивного комплексу Територіального Управління МНС в Полтавської області пройшов обласний збір-змагання юних рятувальників  „Школа безпеки”, у якому взяли участь школярі-переможці районних етапів змагання. Головна мета цього заходу – підвищення рівня знань дітей з питань безпеки життєдіяльності та практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях, а також популяризації здорового способу життя.

На урочистому відкритті змагань юних рятувальників привітали перший заступник начальника навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Фомін Г.В., головний спеціаліст Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тимошенко О.І.

Завдання перед учасниками змагань були поставлені непрості. Юні рятувальники змагались на дистанціях: „Пошуково-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії”, „Подолання смуги перешкод з елементами бойового розгортання”, „Пошук, звільнення з-під завалу та транспортування потерпілого на ношах”, а також взяли участь у конкурсі представлення команд.

Організатори обласного збору-змагання подбали про те, щоб на всіх дистанціях були створені умови, наближені до реальних. Звичайно не всім командам вдалося виконати поставлені завдання, але їхній винахідливості та наполегливості позаздрили б і професіонали.

В свою чергу, юні рятувальники відзначають, що участь у таких заходах дає унікальну можливість навчитися правильно діяти в екстремальних ситуаціях.

За підсумками всіх етапів переможцем обласного збору-змагання „Школа безпеки” стала команда міста Полтави, друге місце виборола команда Гадяцького району, третє – команда Кобеляцького району. Переможців було нагороджено пам’ятними кубками, грамотами та цінними подарунками.

 

  НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області