07.05.2012               Засідання науково-методичної ради

з питань ЦЗ та БЖД населення Полтавської області 

 

 

27 квітня 2012 року на базі Полтавської державної аграрної академії відбулося засідання науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Полтавської області.

У вступному слові т.в.о. голови науково-методичної ради, кандидат військових наук, доцент Вістак М.Л. оголосив порядок денний засідання, підвів підсумки діяльності ради в 2011 році та висловив сподівання на подальшу плідну роботу.

В ході засідання присутні розглянули та схвалили нову редакцію Положення про науково-методичну раду з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Полтавської області, затвердили персональний склад ради. Головою зазначеної ради було обрано проректора з науково-педагогічної роботи Полтавської державної аграрної академії, кандидата технічних наук, доцента Костенко О.М.

Учасники засідання обговорили та визначили напрямки діяльності науково-методичної ради у другому півріччі 2012 р., шляхи залучення студентів до наукової роботи, обмінялися досвідом щодо організації навчального процесу з дисциплін „Цивільний захист”, „Безпека життєдіяльності”.

Секретарем ради, завідувачем методичного кабінету навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Гафіатуліною І.В. було проведене анкетування учасників засідання щодо  впровадження у ВНЗ області спільного наказу МОН, МНС, Держгірпромнагляду від 21.10.2010 за № 969/922/216 „Про організацію та вдосконалення навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту у вищих навчальних закладах України”.

На завершення заходу методист методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області Вірченко Т.С. нагадала присутнім підстави, умови та терміни проходження підвищення кваліфікації викладачами дисципліни „Безпека життєдіяльності” в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту

 

  НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області