04.04.2012            Семінар з педагогами-організаторами

 

 

За даними Територіального управління МНС в Полтавській області у 2011 році на території Полтавщини сталося 1236 пожеж, внаслідок яких загинуло 108 осіб, з них одна дитина. За перший квартал 2012 року кількість загиблих під час пожеж зросла на 17 % (41 особа).  Саме тому, 3 квітня 2012 року педагогічними працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області та Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання був проведений семінар на тему „Правила пожежної безпеки”.

Відкриваючи захід, заступник директора Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Ніколаєнко Н.В. довела присутнім мету та план проведення засідання, наголосивши на тому, що у роботі з  вихованцями педагоги-організатори значну увагу повинні приділяти формуванню системи знань по правилам пожежної безпеки.

Методист навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Вірченко Т.С. проінформувала учасників семінару про кількість загиблих внаслідок пожеж станом на 01.04.20112 року, звернувши увагу на основні причини їх виникнення.

Правила пожежної безпеки довів до присутніх спеціаліст ПДПЧ-2 Журавленко С.П.

У ході проведення семінару педагоги-організатори мали змогу обговорити методику формування основ безпечної поведінки учнівської молоді, а також отримати методичну допомогу для проведення занять з вихованцями щодо правил пожежної безпеки.

 

  НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області