04.05.2012            Молодь Полтавщини вчиться жити в безпеці

 

 

Протягом квітня у професійно-технічних та вищих навчальних закладах Полтавської області проходив місячник охорони праці та безпеки життєдіяльності. В його рамках викладацьким складом зазначених закладів освіти були проведені різноманітні заходи, що мали на меті сформувати в учнівської та студентської молоді навички культури безпечної поведінки, а також присвячені 26 річниці аварії на ЧАЕС. Активну учать в підготовці та проведенні даних заходів приймали педагогічні пацівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області.

24 квітня методист методичного кабінету центру Вірченко Т.С. провела бесіду з учнями Полтавського професійного ліцею на тему: „Безпека в побуті”. Вона проінформувала присутніх про основні причини виникнення надзвичайних ситуацій та подій за участю підлітків, окреслила шляхи профілактики травматизму. Увага учнів зверталась на основні правила пожежної безпеки, безпечного поводження з газовими та електроприладами. Цікавою для присутніх була інформація щодо правил надання першої медичної допомоги при побутових травмах.

26 квітня 2012 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі методистом методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області Вірченко Т.С. було проведено кінолекторій на тему: „Чорнобиль: погляд крізь роки”. Близько 200 студентів уважно спостерігали за перебігом та наслідками аварії на ЧАЕС, відтвореними на екрані. Підводячи підсумок кінолекторію, начальник штабу цивільного захисту ПУЕТ Штангей В.В. зазначив, що студентам, як майбутнім фахівцям, необхідно володіти знаннями про техногенні катастрофи минулого, адже це дозволить запобігти їх виникненню в майбутньому.

Місячник охорони праці та безпеки життєдіяльності завершився, але головним його результатом є те, що учнівська й студентська молодь Полтавщини збагатила свій багаж знань з питань безпечної поведінки.

   
НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області